Matrixport پیش بینی می کند بیت کوین تا پایان سال 2024 به 125000 دلار می رسد.

Matrixport پیش بینی می کند بیت کوین تا پایان سال 2024 به 125000 دلار می رسد.

تحلیلگران Matrixport در یک پست وبلاگ اخیر گفتند که سال 2023 اولین سال صعودی در یک سری چرخه ها بود که معمولاً پس از افت بازارهای نزولی به قیمت ارزهای دیجیتال اتفاق می افتد. طبق برآورد آنها، با توجه به اینکه بیت کوین (BTC) در سال 2023 ارزش 123 درصدی را شاهد بود، آخرین بازار نزولی اکنون به پایان رسیده است.

همانطور که توسط تحلیلگران اشاره شد، بازار نزولی سال 2014 با سه سال بازار صعودی دنبال شد و بازار نزولی سال 2018 نیز از همین الگو پیروی کرد. بازار خرس 2022 نیز از این قاعده مستثنی نبود و اکنون بازار کریپتو در آستانه ورود به سال صعودی دیگری است.

کسب اطلاعات بیشتر: صعود بعدی بیت‌کوین در راه است، اما بازار «هنوز آماده نیست»

طبق گفته Matrixport، قیمت بیت‌کوین تا آوریل 2024 به مرز 60000 دلار خواهد رسید. و تا پایان آن سال، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار ممکن است به 120،000 دلار برسد زیرا «از نظر تاریخی، سال‌هایی که پاداش استخراج بیت‌کوین به نصف کاهش یافت، عموماً صعودی بودند.»

تحلیلگران پیشنهاد می‌کنند که اگر جریان‌های متقابل ژئوپلیتیکی با کاهش نرخ‌های بهره توسط فدرال رزرو ترکیب شوند، «دوز سالمی از حمایت پولی» وجود خواهد داشت تا بیت‌کوین را در سال ۲۰۲۴ به بالاترین حد خود برساند.

مایک نووگراتز، بنیان‌گذار و مدیر اجرایی گلکسی دیجیتال، نسبت به آینده بیت‌کوین خوش‌بینی دارد و می‌گوید در صورتی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اجازه دهد تا مبادلات بیت‌کوین را شناسایی کنند، ارزهای دیجیتال برتر در آستانه رسیدن به بالاترین سطح قبلی خود در یک سال آینده است. صندوق های معامله شده (ETF).

برچسب ها :

ادمین

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

مجله اینترنتی شهر دوستان با تکیه بر دانش محتوایی تیم خود سعی بر آن دارد تا بهترین مقالات سرگرم کننده را در اختیار خوانندگان قرار دهد.

آخرین پست ها

1400 © تمامی حقوق برای مجله اینترنتی شهر دوستان محفوظ می باشد و کپی برداری از محتوا با ذکر منبع بلامانع می باشد.