بررسی نکات لازم درباره آبمیوه گیری سانی

نکته‌هایی که باید درباره آب میوه گیری سانی بدانید

سانی از جمله برند‌های معروف در زمینه تولید لوازم آشپزخانه است که آبمیوه گیری‌های کاربردی تولید می‌کند. از‌آنجا‌که این برند تنوع بالایی برای آبمیوه گیری‌های خود در نظر گرفته است، باید قبل از خرید به برخی نکته‌های مهم توجه داشته باشید تا مناسبترین محصول را برای خود بخرید. در این زمینه می‌توانید از کارشناس‌های حرفه‌ای فعال در مراکز نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری سانی نیز کمک بگیرید. کارشناس‌ها و تعمیرکاران بر اساس تجربه‌شان مقاومترین، بهترین و کاربردی‌ترین محصول را معرفی خواهند کرد.

نکته‌های مهمی برای خرید آبمیوه گیری سانتی وجود دارد که با بی‌توجهی به آنها شاید محصولی ناکارآمد بخرید. قیمت این محصولات نسبتاً بالاست، به‌همین دلیل در حین خرید باید دقتتان را بالا ببرید و حتی به جزئیات نیز توجه داشته باشید. اما این نکته‌ها چه هستند؟

پیشنهاد خدمات در زمانی خرابی آبمیوه گیری: بهترین خدمات تعمیرات آبمیوه گیری در تهران

بررسی نکته های مهم در خرید آبمیوه گیری سانی

مهمترین نکته‌ها قبل از خرید و استفاده از آبمیوه گیری سانی عبارت هستند از:

مقدار استفاده

میزان استفاده‌تان شما از آبمیوه گیری چقدر است؟ شما باید نوع دستگاه را متناسب با میزان مصرفتان انتخاب کنید. آبمیوه گیری‌های گریز از مرکز حدود 3 تا 4 دقیقه و مدل‌های جونده نیز بین 5 تا 7 دقیقه حدود نیم لیتر آب میوه‌ها را می‌گیرند.

توان آب گیری

یکی دیگر از مشخصات دستگاه‌های آبمیوه گیری مقدار توان آنهاست. در واقع هر یک از این ابزار‌ها با توان خاصی کار می‌کنند. هرچه توان بالاتر باشد، قدرت این وسیله بیشتر می‌شود؛ بنابراین در مدت زمان کوتاه‌تر و به‌شیوه‌ای حرفه‌ای‌تری آب میوه‌ها را برایتان می‌گیرد. دستگاه‌های سانی معمولاً با قدرت بین 500 تا 1500 وات به فروش می‌رسند که امکان خرید آنها را متناسب با نیازتان دارید.

جنس بدنه

آبمیوه گیری‌های موجود در بازار معمولاً با جنس بدنه فلز، پلاستیک یا تلفیقی از این 2 تولید می‌شوند. هر کدام از این محصولات ویژگی‌های مخصوص خود را دارند، مثلاً وزن مدل‌های پلاستیکی نسبت به فلزی کمتر است.

متریال استفاده‌شده در بدنه روی کیفیت ظاهری و وزن دستگاه تأثیر زیادی دارد، برای همین باید در انتخاب جنس بدنه دقت کنید.

جنس تیغه

از جمله نکته‌های مهم دیگر در خرید آبمیوه گیری‌های سانی توجه به جنس تیغه‌ها است. تیغه‌های این دستگاه‌ها را معمولاً از جنسه پلاستیک، فولاد و تیتانیوم در نظر می‌گیرند. قاعدتاً تیغه‌های پلاستیکی دوام کمتری نسبت به سایر تیغه‌ها دارند و زودتر آسیب می‌بینند. شما می‌توانید برای استفاده بهتر محصولاتی با تیغه‌های فولادی یا تیتانیومی بخرید، اما در نظر داشته باشید که در برخی محصولات این تیغه‌ها در معرض زنگ‌زدگی قرار دارند.

مخزن تفاله

آبمیوه گیری‌های جدید دارای مخزنی مخصوص تفاله‌ها هستند. قاعدتاً با افزایش گنجایش ظرف مخزن، امکان گرفتن آبمیوه‌های بیشتری را در یک‌بار استفاده دارید. در برخی موارد دستگاه دارای مخزن نیست که در اینجا باید ظرفی را در زیر لوله خروجی آن قرار دهید تا تفاله‌ها حین گرفتن آب میوه‌ها داخل آن بریزد.

سهولت شستشو

نکات مصرفی از آبمیوه گیری سانی

سهولت شستشو، نکته‌ای‌ مهم در خرید محصولات سانی

یکی از مهمترین نکته‌هایی که بسیاری از افراد حین خرید آن را از قلم می‌اندازند، میزان سهولت شستشوی دستگاه است. هرچه قطعات دستگاه به سادگی از یکدیگر جدا‌شده و شسته شوند، راحتی بیشتری در حین استفاده برایتان به ارمغان می‌آورند. شما باید به‌سراغ دستگاه‌هایی بروید که با انواع مواد شوینده نیز سازگاری دارند و در صورت استفاده از این مواد آسیبی به آنها وارد نمی‌شود.

میزان صدا

صدای آزاردهنده برخی از آب میوه‌گیری‌ها به‌قدری زیاد است که برخی عطایش را به لقایش می‌بخشند و آبمیوه موردعلاقه‌شان را از بیرون تهیه می‌کنند. اگر قصد خرید دستگاهی را دارید، ابتدا به میزان صدای تولید‌شده توسط آن توجه کنید. هرچه صدای این دستگاه کمتر باشد، در حین استفاده آلودگی صوتی کمتری به وجود میآورد.

دهانه ورودی

در حین خرید آبمیوه گیری سانی حتماً به قطر دهانه ورودی آن توجه کنید. هرچه قطر دهانه ورودی بزرگتر باشد، نیازتان به قطعه‌قطعه‌کردن میوه‌ها کمتر می‌شود. برخی دستگاه‌ها به‌قدری دهانه‌شان کوچک است که میوه‌ها باید به قطعه‌های بسیار کوچکی تقسیم شوند که این کار زمان و انرژی زیادی می‌طلبد.

محفظه نگهداری سیم

یکی از بهترین قابلیت‌های آبمیوه گیری‌ها داشتن محفظه نگهداری سیم است. سیم دستگاه‌های برقی، از گذشته تا به امروز یکی از بزرگترین چالش‌ها برای مردم بود. سیم‌ها دست‌وپاگیر هستند و جلوه نامناسبی به دستگاه و دکوراسیون آشپزخانه می‌بخشند. شما می‌توانید وسیله‌ای بخرید که دارای محفظه مخصوص جمع‌کردن سیم بوده و به راحتی بعد از استفاده می‌توانید سیم را داخل آن قرار دهید.

کلیدهای کنترل سرعت

هرچه کلید‌های کنترل سرعت وسیله بیشتر باشد، آب میوه‌هایی با بافت سخت یا نرم را با راحتی بیشتری می‌گیرید. در واقع شما می‌توانید بر اساس تعداد و بافت میوه‌ها سرعت چرخش تیغه‌ها را تغییر دهید.

سرعت آبمیوه گیری سانی معمولاً روی جعبه آن درج می‌شود. همچنین می‌توانید از فروشنده یا کارشناس مرکز خرید سؤالاتی درباره محصول بپرسید تا به‌طور کامل راهنمایی‌تان کند.

تعداد قابلیت‌ها

سانی برخی محصولات خود را به‌صورت چندکاره توید می‌کند که آبمیوه گیری‌ها نیز جزء این دسته هستند. برخی از آبمیوه گیری‌های سانی چندین قابلیت مختلف دارند؛ بنابراین امکان استفاده از آنها به‌عنوان خردکن، غذاساز و … را نیز دارید. اگر نمی‌خواهید بابت هر یک از این وسایل هزینه‌های جداگانه‌ای بپردازید، پیشنهاد می‌دهیم که آبمیوه گیری‌های چندکاره را بخرید. این دستگاه‌ها دستیارتان در آشپزی می‌شوند و نیازتان را به‌ هرگونه وسیله مشابه از بین می‌برند.

قیمت

آب میوه گیری سانی، محصولی با قیمت مناسب

آب میوه گیری سانی، محصولی با قیمت مناسب

بسیاری از افراد قیمت را مهمتر از هر عامل دیگری در خرید آبمیوه گیری سانی می‌دانند. شما می‌توانید قیمت دستگاه‌های مختلف این برند را با سایر مارک‌های موجود در بازار بررسی کنید. همچنین یک بررسی بین مدل‌های متنوع محصولات سانی باعث می‌شود تا مقرون‌به‌صرفه‌ترین آبمیوه گیری را بخرید.

سیستم ایمنی

با پیشرفت فناوری سیستم‌هایی برای حفاظت از موتور دستگاه‌های الکترونیکی به وجود آمده است که با افزایش حرارت کارکرد موتورها را متوقف می‌کنند. شما می‌توانید آبمیوه گیری‌های مجهز به این سیستم‌ها را بخرید تا جلوی آسیب‌رسانی به دستگاه را در حین استفاده بگیرید.

در پایان

با اطلاع از نکاتی که لازم است درباره آبمیوه گیری سانی بدانید، آگاهی‌تان برای خرید این محصول افزایش پیدا می‌کند. با افزایش آگاهی نیز می‌توانید وسیله‌ای کاملاً متناسب با نیازتان بخرید. در این زمینه پیشنهاد می‌دهیم که از کارشناس‌های فروش حرفه‌ای کمک بگیرید. کارشناس‌های فروش با آگاهی از ویژگی‌های مختلف محصولات برند‌های موجود در بازار به شما بهترین دستگاه را معرفی می‌کنند. 

ادمین

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

مجله اینترنتی شهر دوستان با تکیه بر دانش محتوایی تیم خود سعی بر آن دارد تا بهترین مقالات سرگرم کننده را در اختیار خوانندگان قرار دهد.

آخرین پست ها

1400 © تمامی حقوق برای مجله اینترنتی شهر دوستان محفوظ می باشد و کپی برداری از محتوا با ذکر منبع بلامانع می باشد.