خرید درون‌برنامه‌ای فورتنایت گران‌تر می‌شود

Epic Games افزایش قیمت خریدهای درون بازی در Fortnite را اعلام کرده است که شامل V-Bucks، ارز درون بازی و بسته های محتوا می شود. این افزایش قیمت از 27 اکتبر 2023 در 11 منطقه اعمال خواهد شد: جمهوری چک، دانمارک، کشورهای منطقه یورو، مجارستان، ژاپن، نروژ، لهستان، رومانی، سوئد، ترکیه و ایالات متحده.

کسب اطلاعات بیشتر: معرفی بازی Monster Hunter Now

در یک پست وبلاگی، این شرکت می گوید: “این تعدیل ها بر اساس عوامل اقتصادی مانند تورم و نوسانات ارز است.” در ماه ژوئن، Epic افزایش قیمت مشابهی را برای خریدهای درون بازی Fortnite در بریتانیا، کانادا و مکزیک اعمال کرد. در زیر مقایسه ای بین قیمت های قدیمی و جدید چند بسته V-Buck موجود در بازی در ایالات متحده وجود دارد.

قیمت های جدید V-Bucks و بسته های محتوا در Fortnite
همانطور که می بینید اپیک قیمت ها را بین 12 تا 15 درصد افزایش داده است. ممکن است برای خرید یکباره چندان زیاد به نظر نرسد. با این حال، اگر مرتباً در بازی خرید می‌کنید، مقدار آن به سرعت افزایش می‌یابد. خوشبختانه، قیمت Fortnite Crew که یک اشتراک ماهانه است، تغییری نکرده است. شما می توانید قیمت های جدید را برای تمام مناطق در زیر مشاهده کنید.

برچسب ها :

ادمین

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

مجله اینترنتی شهر دوستان با تکیه بر دانش محتوایی تیم خود سعی بر آن دارد تا بهترین مقالات سرگرم کننده را در اختیار خوانندگان قرار دهد.

آخرین پست ها

1400 © تمامی حقوق برای مجله اینترنتی شهر دوستان محفوظ می باشد و کپی برداری از محتوا با ذکر منبع بلامانع می باشد.