Terra Classic Votes to Halt USTC Minting; Community Eyes Future Re-Peg

رای Terra Classic برای توقف ضرب USTC. Community Eyes Future Re-Peg

پس از رای قاطع جامعه Terra Classic، ابتکاری برای توقف ایجاد استیبل کوین که قبلاً با نام terra usd شناخته می شد (که معمولاً UST یا USTC نامیده می شود) تصویب شد. علیرغم مخالفت 40.56 درصد، 59.42 درصد از آرا به به روز رسانی نرم افزار اشاره کردند.

کسب اطلاعات بیشتر: استیبل کوین اکونومی در ماه سپتامبر 1.52 میلیارد دلار ریزش کرد

توقف ضرب برای USTC تایید شده است
USTC که در جایگاه 200 در میان بیش از 10000 دارایی رمزنگاری در اقتصاد کریپتو قرار دارد، تنها در روز گذشته شاهد جهش ارزشی خود 4 درصد بوده است. از ساعت 13:00 به وقت شرقی در 24 سپتامبر 2023، یک واحد USTC 0.0127 دلار قیمت دارد. بازگشت به گذشته به قبل از رکود اکوسیستم Terra در ماه می 2022: این استیبل کوین ثابت با قیمت 1 دلار در هر واحد ثابت ماند و برای مدت طولانی پیوند خود را با دلار آمریکا حفظ کرد. در 9 مه 2022، USTC از پیوند خود با دلار آمریکا فاصله گرفت و پیوند هرگز بازنگشت.

در حالی که اکوسیستم بلاک چین Terra می لرزید، جامعه ای از کاربران و توسعه دهندگان به استقامت خود ادامه دادند. بلاک چین Terra به دلیل تسهیل تجارت بین سکه ای که زمانی پایدار بود و LUNA شناخته شده است، پویایی که باعث شد عرضه LUNA به تریلیون ها افزایش یابد. حرکت حاکمیتی به دنبال پایان دادن به فرآیند ضرب USTC از طریق تنظیمات نرم افزاری است. قابل توجه 59.42٪ از شرکت کنندگان این حرکت را با هدف بستن ضربات USTC و حفره های خاص تأیید کردند.

در این پیشنهاد آمده است: “این پیشنهاد تمام ضربات و یادآوری USTC را بدون تایید انجمن Terra Classic متوقف می کند.” این پیشنهاد همچنین راه‌هایی مانند تبدیل xUST به USTC را متوقف می‌کند. ما به تیم Algo Quant پول می پردازیم تا USTC را مجدداً به USD متصل کند، و جامعه Terra Classic در سوزاندن عرضه USTC شرکت می کند، که همچنین اتصال مجدد را تسهیل می کند.

جامعه نسبت به تثبیت مجدد USTC به دلار آمریکا خوش بین است، موضوعی که در سال گذشته در خط مقدم بحث ها بوده است. در این پیشنهاد تاکید شده است: “این پیشنهاد از جامعه و سرمایه گذاران خارجی که USTC را برای دستیابی به رپگ می سوزانند، محافظت می کند.” در حالی که USTC 0.012 دلار به ازای هر سکه است، ارزش LUNA به طور قابل توجهی پایین تر است. با وجود افزایش 5 درصدی در برابر دلار، LUNA تنها با 0.00006206 دلار به ازای هر واحد مبادله می شود که 99.99999 درصد از اوج خود 119.18 دلار کاهش یافته است.

ادمین

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

مجله اینترنتی شهر دوستان با تکیه بر دانش محتوایی تیم خود سعی بر آن دارد تا بهترین مقالات سرگرم کننده را در اختیار خوانندگان قرار دهد.

آخرین پست ها

1400 © تمامی حقوق برای مجله اینترنتی شهر دوستان محفوظ می باشد و کپی برداری از محتوا با ذکر منبع بلامانع می باشد.