12 نشانه ازدواج شاد

12 نشانه ازدواج شاد

هر رابطه ای هر چقدر هم که شگفت انگیز باشد، دوره شک، عصبانیت، درد و ناامیدی را پشت سر می گذارد. در اینجا چند نشانه از یک رابطه سالم وجود دارد، تا بتوانید بفهمید که آیا در یک رابطه هستید یا خیر!12 نشانه ازدواج شاد

اگر ازدواج کرده اید، متاهل هستید یا در یک رابطه هستید، می دانید که مارون 5 درست می گوید: «همیشه رنگین کمان و پروانه نیست. این سازش است که ما را به پیش می برد»

ازدواج بیشتر در مورد بازی در یک تیم و گذراندن زندگی با بهترین دوستتان است (به علاوه رابطه جنسی!). این به این معنی است که اوج، پایین و مراحل میانی وجود دارد. گرم است، سرد و ولرم است، اما در نهایت شما هنوز با هم هستید.
در این مراحل ولرم، طبیعی است که تعجب کنید که آیا در نهایت به “یکی” رسیدید و آیا ممکن است رابطه شما بیشتر منفی باشد تا بله.

کسب اطلاعات بیشتر: مراقبت از موهای شکننده در 7 مرحله

برای پاسخ به این سوال مهم است که نشانه های یک ازدواج سالم را بدانید.

12 نشانه که نشان می دهد در یک ازدواج سالم هستید

 1. شما فضای خود را دارید
  عجیب است که فضا کلید نزدیکی است زیرا آنها بسیار متناقض به نظر می رسند اما صادقانه کار می کند! فقط به این دلیل که عاشق هستید به این معنی نیست که زندگی شما به گونه ای به هم گره خورده است که هر ساعت بیداری را با هم سپری می کنید. رشد زمانی اتفاق می افتد که شما سرگرمی ها، علایق و دوستی ها را به صورت فردی نیز پرورش دهید.
 2. شما دعوا دارید
  مخالفت به این معناست که شما چیزهایی دارید که بدون توجه به احساس دیگران، از آنها دفاع می کنید. این سالم است که پرونده خود را منصفانه و محترمانه مطرح کنید. هدف از این کار این است که شریک زندگی خود را بهتر بشناسید و با نام بردن یا تحقیر کردن او به رابطه آسیب نرسانید یا صدمه ای وارد نکنید. همچنین عذرخواهی هنگامی که اشتباه می کنید مهم است.
 3. شما ارزش های اصلی یکسانی دارید
  این بسیار مهم است تا بعدا احساس نکنید تصمیم اشتباهی گرفته اید. بسیاری از افراد ممکن است جذابیت پیدا کنند، اما در باورها و ارزش های اصلی خود به طور متفاوتی ارتباط داشته باشند، که باعث می شود پس از پایان مرحله اولیه، روابط از بین بروند.
 4. یاد می گیرید که بعضی چیزها را رها کنید
  آشنایی باعث تحقیر می شود. این بدان معنی است که شما یکدیگر را آزار خواهید داد. شما هم جیغ می زنید و می جنگید. تمام دفعاتی را که او کاری را انجام داده یا انجام نداده را به خاطر خواهید آورد و این کار به وجود خواهد آمد. در مورد آن صحبت کنید و آن را رها کنید. بهترین رابطه، رابطه بین دو بخشنده بزرگ است.
 5. شما در واقع شریک زندگی خود را دوست دارید
  فراتر از صمیمیت و بخش واقعی زندگی مشترک در ازدواج، مهم است که واقعاً شریک زندگی خود را به عنوان یک انسان دوست داشته باشید. اگر سرنوشت تو ازدواج نبود با او دوست می شدی؟ آیا ویژگی های او هنوز قابل تحسین خواهد بود؟ آیا لحظاتی دارید که با هم می خندید و از یکدیگر لذت می برید؟
 6. شما مهربان هستید
  عشق صبوره عشق مهربانه. اگر در مورد آن فکر کنید، بیشترین آیه کتاب مقدس که بیش از حد مورد استفاده قرار می گیرد در رام-کام های ناخوشایند، در واقع یک راهنمای بسیار خوب برای ازدواج است. اگر متوجه شدید که با افرادی که به سختی می شناسید با احترام، مراقبت و مهربانی بیشتر از مرد خود رفتار می کنید، باید از خود بپرسید که چرا این اتفاق می افتد. شریک زندگی شما شایسته بهترین شماست.
 7. شما همدیگر را می خواهید
  رابطه جنسی مهم است. صمیمیت مهم تره! صمیمیت درباره رفاقت، پیوند، جوک های درونی اندک، قاشق زدن، آشنایی و اساساً همه آن چیزهای مبهم در مورد عشق است که هر انسانی به آن نیاز دارد. یک رابطه سالم ترکیبی از اوقات خوب در داخل و خارج از اتاق خواب است!
 8. هیچ رازی ندارید
  رازداری منصفانه نیست اگر احساس می کنید که نیاز دارید چیزهایی را از شریک زندگی خود پنهان کنید، نشانه آن است که ارتباط بین شما دو نفر ضعیف است، به تعهد احترام نمی گذارید یا اینکه در این رابطه احساس راحتی نمی کنید. همه این موارد برای رابطه شما خطرناک است و هر چه زودتر با آنها مقابله کنید بهتر است. که ما را به نقطه بعدی می رساند.
 9. شما حرف خود را می زنید
  احساس اینکه کسی نیست که با او صحبت کنید یا اینکه شریک زندگی شما نمی فهمد که شما باید چه بگویید، یکی از تنهاترین احساسات است. یک رابطه خوب رابطه ای است که در آن شما و شریک زندگیتان یک تیم هستید و می توانید هر کاری را انجام دهید تا احساس بهتری به طرف مقابل بدهید، از جمله شنیدن آنها. به طور مشابه، اگر به صحبت های شریک زندگی خود گوش نمی دهید، اکنون زمان خوبی برای شروع است!
 10. اعتماد وجود دارد
  ما نمی توانیم تاکید کنیم که چقدر اعتماد مهم است. ناامنی زوج ها را می خورد و منجر به مشکلات بزرگ تری می شود. سعی کنید تا جایی که می توانید رابطه خود را بدون استرس باز نگه دارید تا از مشکلات مربوط به اعتماد جلوگیری کنید زیرا تعمیر این موارد طولانی ترین زمان را می طلبد.
 11. شما برای یکدیگر پر می کنید
  گاهی عشق زمانی است که شما جای یکدیگر را پر می کنید در حالی که دیگری نمی تواند. این بدان معناست که اگر شوهر شما معمولا آشپزی می کند و با ارائه استرس مشغول است، شما با کمال میل وظایف او را بر عهده می گیرید. اساساً شما همیشه می خواهید زندگی را برای دیگری آسان تر کنید.
 1. رابطه شما جای خوشحالی شماست
  در پایان روز می خواهید به خانه نزد شریک زندگی خود بیایید و با هم راحت شوید. وقتی زندگی پر استرس می شود، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که منتظر بمانید و از او بخواهید به شما آرامش دهد یا راه حلی به شما بدهد یا فقط گوش دهید. این نشانه بزرگی از یک رابطه سالم است.

به یاد داشته باشید، پویایی هر رابطه و زبان عشق متفاوت است، اما این علائم اساسی نشان می دهد که ازدواج شما به کدام سمت می رود. بهترین نسخه از خود باشید و واقعاً مراقب یکدیگر باشید زیرا شما خانواده هستید و خانواده در اولویت است.

ادمین

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

مجله اینترنتی شهر دوستان با تکیه بر دانش محتوایی تیم خود سعی بر آن دارد تا بهترین مقالات سرگرم کننده را در اختیار خوانندگان قرار دهد.

آخرین پست ها

1400 © تمامی حقوق برای مجله اینترنتی شهر دوستان محفوظ می باشد و کپی برداری از محتوا با ذکر منبع بلامانع می باشد.