2.5 Million Ethereum Removed from Existence

2.5 میلیون اتریوم حذف شد

علیرغم کاهش فعالیت بلاک چین در سراسر بازار ارزهای دیجیتال و کاهش درآمد شبکه اتریوم، این شبکه همچنان هر روز تعداد قابل توجهی سکه می سوزاند و اتریوم را به کاهش تورم احتمالی در آینده نزدیک می کند. همانطور که توسط ردیاب شبکه WatchTheBurn Ethereum پیشنهاد شده است، بیش از 2.5 میلیون سکه ETH برای همیشه از وجود حذف شدند. مقدار سوخته بیش از 2.6 میلیارد دلار است.

کسب اطلاعات بیشتر: ریسک‌گریزی در بازارها به‌دنبال کاهش قابل‌توجه حجم معاملات فیوچرز بیت کوین

انتشار خالص 1.8 میلیون سکه با 52 درصد کاهش از زمان اجرای مکانیزم سوزان باقی مانده است. متأسفانه، پس از سقوط بازار ارزهای دیجیتال که در ژوئن و پایان ماه می شاهد بودیم، نرخ سوزاندن سکه به طور قابل توجهی کاهش یافت. با خروج تعداد زیادی از سرمایه گذاران از بازار، استفاده و درآمد شبکه اتریوم به میزان قابل توجهی کاهش یافت که به طور مستقیم بر تعداد سکه های سوزانده شده روزانه تأثیر می گذارد. در حال حاضر، مکانیسم سوزاندن روزانه حدود 4000 ETH را از گردش خارج می کند و به بازار اجازه می دهد تا از فشار اضافی به ارزش 4.3 میلیون دلار در روز جلوگیری کند. صدور خالص روزانه در حدود 7000 ETH باقی می ماند.

سوزاندن آنچنان بر اتریوم تأثیر نمی‌گذارد برخلاف انتظارات ماکسیمالیست‌های مختلف اتریوم، به نظر نمی‌رسد مکانیسم سوزاندن تأثیر زیادی بر عملکرد دارایی در بازار کریپتو داشته باشد، حداقل در یک دوره زمانی کوتاه. مدیر سابق Coinbase در دعوای Ripple-SEC نشانه ای “غیر معمول” ارائه می دهد اما همچنین نباید فراموش کنیم که پیش بینی اینکه اتریوم چگونه در بازار عمل می کند تقریباً غیرممکن است اگر 2.5 میلیون ETH ذکر شده همچنان وجود داشته باشد و به یک خونریزی در حال تزریق تزریق شود. و بازار غیر نقدینگی در هفت روز گذشته، اتریوم 20 درصد از ارزش خود را از دست داده است، پس از تلاش ناموفق بازیابی پس از کاهش تقریباً 50 درصدی قبلی. در زمان انتشار، ETH با قیمت 1022 دلار معامله می شود.

ادمین

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

مجله اینترنتی شهر دوستان با تکیه بر دانش محتوایی تیم خود سعی بر آن دارد تا بهترین مقالات سرگرم کننده را در اختیار خوانندگان قرار دهد.

آخرین پست ها

1400 © تمامی حقوق برای مجله اینترنتی شهر دوستان محفوظ می باشد و کپی برداری از محتوا با ذکر منبع بلامانع می باشد.