صعود بعدی بیت‌کوین در راه است، اما بازار «هنوز آماده نیست»

بیت کوین در روزهای اخیر در حال معامله است و پس از افت 4 درصدی در هفته گذشته، در حدود 26800 دلار در نوسان بود. با این حال، به گفته پنتوشی، تحلیلگر محبوب، بیت کوین برای چرخه صعودی بعدی خود آماده می شود.

پنتوشی که بیش از 700 هزار دنبال کننده در پلتفرم رسانه های اجتماعی X (توئیتر) دارد، اظهار داشت که وقتی بانک های مرکزی چاپ پول را از سر بگیرند و تورم افزایش یابد، بیت کوین به لطف عرضه ثابت و سیاست های پولی برنامه ریزی شده برای افزایش قیمت دیگر آماده خواهد شد.

برخلاف ارزهای فیات که می‌توان از طریق سیاست‌های تورمی ارزش آنها را کاهش داد، کد بیت‌کوین تضمین می‌کند که تنها ۲۱ میلیون سکه وجود خواهد داشت. این به بیت کوین کمیاب قابل تأیید می دهد که آن را به یک محافظ جذاب در برابر تحقیر ارز تبدیل می کند.

کسب اطلاعات بیشتر: استیبل کوین اکونومی در ماه سپتامبر 1.52 میلیارد دلار ریزش کرد و به پایین ترین حد 2 سال گذشته رسید.

وقتی چاپگرها برگشتند تا بدهی‌های خود را افزایش دهند، و همیشه خواهند داشت، فقط به یاد داشته باشید که دلار بیت کوین اساساً سخت‌ترین دارایی در جهان است، هم با سیاست‌های پولی برنامه‌ریزی‌شده و هم با عرضه ثابت، همیشه چرخه دیگری وجود دارد.» پنتوشی می گوید.

هنگامی که از پنتوشی پرسیده شد که روند صعودی بعدی بیت کوین چه زمانی آغاز می شود، پنتوشی پاسخ داد: «هنوز وجود ندارد»، به این معنی که در حالی که شرایط کلان در حال تنظیم است، زمان بندی هنوز کاملاً مناسب نیست. با این حال، بسیاری از شاخص ها نشان می دهد که چرخه بعدی در افق است.

پنتوشی همچنان نسبت به چشم انداز بلندمدت بیت کوین صعودی است. از آنجایی که بانک‌های مرکزی همچنان با تورم بالا و تلاطم ژئوپلیتیکی مواجه هستند، سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار رشد تقاضا برای دارایی‌های کمیاب مانند بیت کوین را داشته باشند. رویداد نصف شدن آینده آن در سال 2024 همچنین قول می دهد که محدودیت های بیشتری بر عرضه بیت کوین ایجاد کند.

در حالی که اقدام کوتاه مدت قیمت نامشخص است، پنتوشی و بسیاری از تحلیلگران دیگر روند صعودی سهموی بعدی بیت کوین را در سال های آینده اجتناب ناپذیر می دانند. این به دلیل ویژگی های بی بدیل آن به عنوان یک ذخیره دیجیتال کمیاب ارزش در میان پس زمینه ای از گسترش پولی است.

برچسب ها :

ادمین

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

مجله اینترنتی شهر دوستان با تکیه بر دانش محتوایی تیم خود سعی بر آن دارد تا بهترین مقالات سرگرم کننده را در اختیار خوانندگان قرار دهد.

آخرین پست ها

1400 © تمامی حقوق برای مجله اینترنتی شهر دوستان محفوظ می باشد و کپی برداری از محتوا با ذکر منبع بلامانع می باشد.