واریز ۳۰۰میلیون دلار بیت کوین به بایننس طی ۴۸ساعت گذشته

واریز ۳۰۰میلیون دلار بیت کوین به بایننس طی ۴۸ساعت گذشته

بر اساس داده های گزارش شده توسط CryptoSlate و Glassnode، طی دو روز گذشته، بایننس شاهد هجوم بیت کوین به بیش از 300 میلیون دلار بوده است. این افزایش با دو جریان ورودی قابل توجه مشخص شده است، با بازگشت تقریباً 200 میلیون دلار به بورس در 11 اکتبر و یک جریان اضافی تقریباً 120 میلیون دلار در 12 اکتبر.

در حال حاضر، بایننس حدود 682000 بیت کوین در اختیار دارد، مبلغی که تقریباً 70000 بیت کوین کمتر از بالاترین رکورد ثبت شده در می 2023 است. قابل ذکر است که این رقم حدود 3.5 درصد از کل بیت کوین موجود در صرافی ها را نشان می دهد. داده ها حاکی از تمرکز قابل توجه بیت کوین در بایننس است که بر اهمیت این پلتفرم تاکید می کند.

این جریان‌های ورودی نشان‌دهنده فعالیت «نهنگ» یا سرمایه‌گذاران در مقیاس بزرگ است، با توجه به اینکه بخش عمده این معاملات از 1 میلیون دلار تا 10 میلیون دلار متغیر است. این جریانات قابل توجه نشان دهنده حرکات بازار قابل توجهی است که CryptoSlate به دنبال آن ادامه خواهد داد.

کسب اطلاعات بیشتر: صعود بعدی بیت‌کوین در راه است، اما بازار «هنوز آماده نیست»

ادمین

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

مجله اینترنتی شهر دوستان با تکیه بر دانش محتوایی تیم خود سعی بر آن دارد تا بهترین مقالات سرگرم کننده را در اختیار خوانندگان قرار دهد.

آخرین پست ها

1400 © تمامی حقوق برای مجله اینترنتی شهر دوستان محفوظ می باشد و کپی برداری از محتوا با ذکر منبع بلامانع می باشد.