بهترین انیمه های 2023

بهترین انیمه های 2023

به عنوان لیست بهترین انیمه های سال 2022، سال قبل عناوین برجسته زیادی از جمله Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Season 2، Lycoris Recoil و Chainsaw Man را معرفی کرد. هر ساله بیش از صد سری انیمیشن جدید و فصل های بعدی منتشر می شود. اکثر آنها تقریباً همزمان در سراسر جهان از طریق سیستم عامل های آنلاین توزیع می شوند.

سال آینده ۲۰۲۳ طیف گسترده‌ای از انیمه‌های خارق‌العاده از مجموعه‌های کاملاً جدید اقتباس شده از مجموعه‌های مانگای محبوب گرفته تا فصل‌های بعدی پیش‌بینی‌شده فرنچایزهای فعلی و بازسازی آن انیمه کلاسیک معروف را ارائه می‌دهد.

برای همه طرفداران انیمه که نمی‌دانند اکنون چه چیزی را تماشا کنند، در اینجا لیستی از بهترین انیمه‌های 2023 آمده است که شامل سریال‌های محبوب فعلی و چیزهای جدید کمتر شناخته شده است. بیایید همیشه از روند انیمه جلوتر باشیم!

کسب اطلاعات بیشتر: معرفی سریال آلیس در سرزمین مرزی (Alice in Borderland)

این لیست بهترین سریال های انیمه 2023 به طور مرتب در طول سال به روز می شود!

 1. Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (فصل 3)
  Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (鬼滅の刃) در این چند سال توجه بسیاری از دوستداران مانگا و انیمه در سراسر جهان را به خود جلب کرده است. آخرین فصل سوم با نام Swordsmith Village Arc در بهار 2023 شروع به پخش کرد. داغ ترین سریال انیمه فانتزی تاریک فصل اول خود را با 26 قسمت در سال 2019 آغاز کرد و به دنبال آن انیمیشن Mugen Train Arc در سال 2020 و فصل دوم Entertainment District پخش شد. Arc با 11 قسمت در سال 2021. فصل 3 تانجیرو و حزبش شامل نزوکو، زنیتسو و اینوسوکه را دنبال می‌کند و شخصیت‌های هاشیرا و بقیه شیاطین قوی‌تر دوازده کیزوکی را معرفی می‌کند.
 2. حمله به تایتان (فصل 4 قسمت 3)
  حمله به تایتان (進撃の巨人) یکی از قابل توجه‌ترین سری انیمه‌های سال ۲۰۲۳ است که قسمت آخر آن به‌عنوان فصل ۴ قسمت ۳ در سال منتشر می‌شود. سه فصل اول که شامل 59 قسمت است توسط Wit Studio از سال 2013 تا 2019 ساخته شد و فصل آخر و چهارم ساخت Mappa در پایان سال 2022 شروع شد. بعد از 28 قسمت بین سال های 2020 و 2022، حمله به تایتان فصل 4 قسمت 3 که به دو قسمت تقسیم شده است با قسمت اول 1 ساعته در اسفند ماه پخش می شود و قسمت دوم آن در پاییز آینده دنبال می شود. مجموعه انیمه‌های فانتزی تاریک بسیاری از اسرار مربوط به تایتان‌ها را به نمایش می‌گذارد و قسمت پایانی آن اتفاقی که برای قهرمان داستان Eren Yeager در پایان می‌افتد را به تصویر می‌کشد.
 1. اوشی نو کو
  چند سری انیمه جدید وجود دارد که توسط طرفداران سری اصلی مانگا و لایت نوول آنها در سال 2023 پیش بینی می شود، و Oshi no Ko (【推しの子】) قطعا یکی از بهترین سریال های انیمیشنی است که در سال شروع شد. مجموعه مانگا آن از سال 2020 در Weekly Young Jump پخش می شود که داستان آن توسط آکا آکاساکا، هنرمند مانگا Kaguya-sama: Love Is War نوشته شده است. داستان پر تعلیق و تکه‌ای از زندگی بر روی یک دختر بت محبوب آی هوشینو متمرکز است که رازی عمیق در خود دارد. شما می توانید از قسمت های هیجان انگیز غیرمنتظره در هر قوس داستانی لذت ببرید.

فصل: بهار 2023

 1. جاسوس × خانواده (فصل 2)
  Spy × Family، یکی از داغ‌ترین سریال‌های سال 2022، همچنان مرکز انیمه‌های ژاپنی در سال 2023 است. مجموعه مانگای محبوب آن، که از سال 2019 در Shonen Jump+ پخش می‌شود، اولین بار سال گذشته در مجموعه انیمه اقتباس شد. بسیاری از طرفداران مشتاقانه منتظر فصل آینده هستند که در پایان فصل اول در سال 2023 پخش خواهد شد. مانند فصل قبل، می توانید ببینید که خانواده جاسوسی جعلی چقدر هیجان انگیز هستند و آنا در فصل دوم چقدر ناز است. یک فیلم جدید انیمه Spy × Family نیز در آینده تایید شده است.

فصل: پاییز 2023

 1. جوجوتسو کایسن (فصل 2)
  خوشبختانه، تعداد زیادی از فصل‌های بعدی از مجموعه‌های انیمیشن محبوب فعلی در لیست سریال‌های انیمه 2023 ظاهر می‌شوند. Jujutsu Kaisen (呪術廻戦)، یکی از فرنچایزهای پرطرفدار اخیر، با فصل دوم خود در تابستان 2023 عرضه می شود. فصل اول با 24 قسمت در سال های 2020 و 2021 پخش شد که از مانگای تاریک-فانتزی در حال انجام است. سریال در هفته شونن جامپ. پس از آن اولین انیمیشن Jujutsu Kaisen 0 در سال 2021 ساخته شد. علاوه بر قهرمان داستان یوجی ایتادوری، فصل دوم بر معلم او و قوی ترین جادوگر Satoru Gojo تمرکز دارد. استودیوی انیمه Mappa فصل دوم را با کیفیت فوق العاده بالا و همچنین فصل قبل ساخت.

فصل: تابستان 2023

 1. رتبه بندی پادشاهان (فصل 2)
  Ranking of Kings: Treasure Chest of Courage (王様ランキング 勇気の宝箱)، فصل دوم انیمه فانتزی محبوب Ranking of Kings، در بهار ۲۰۲۳ پخش شد. فصل اول شامل ۲۳ قسمت از سریال man اقتباس شده بود. از سال 2017 از 2021 تا 2022 منتشر شده است. داستان دلگرم کننده هم کودکان و هم بزرگسالان را تکان می دهد. فصل 2 اپیزودهای ناخوانده Bojji را ارائه می دهد که در فصل قبل ندیده اید و 10 قسمت جدید را ارائه می دهد.

فصل: بهار 2023

 1. دکتر استون (فصل 3)

Dr. Stone یکی از مورد انتظارترین عناوین سال 2023 است که با فصل سوم Dr. Stone: New World از آوریل عرضه می شود. مجموعه مانگای ماجراجویی علمی-تخیلی اصلی آن بین سال‌های 2017 تا 2022 در Weekly Shonen Jump پخش شد. فصل اول و دوم با 35 قسمت در سال‌های 2019 و 2021 پخش شد و پس از آن یک قسمت تلویزیونی ویژه دکتر استون: Ryusui در تابستان 2022 پخش شد. دانشمند نابغه سنکو ایشیگامی و سایر اعضای پادشاهی علم به همراه عضو ملوان جدید ریوسوی نانامی در فصل سوم به سفر به دنیای سنگ ادامه می دهند.

فصل: بهار 2023

 1. Vinland Saga (فصل 2)
  Vinland Saga (ヴィンランド・サガ)، یک مجموعه انیمه ماجراجویی حماسی که در خارج از کشور محبوبیت خاصی دارد، در ابتدای سال 2023 بازگشت. Mappa که به خاطر مرد اره برقی و جوجوتسو کایزن نیز معروف است. فصل دوم به دنبال قهرمان جوان وایکینگ، تورفین، که پس از مرگ دشمن دیرینه اش اسکلاد، هدف خود را در زندگی از دست داد، وارد یک قوس داستانی جدید می شود.

فصل: زمستان 2023 / بهار 2023

 1. Tokyo Revengers (فصل 2)
  به عنوان یک سری انیمه مرسوم این روزها، Tokyo Revengers (東京リベンジャーズ) باید در لیست بهترین سریال های انیمه سال 2023 قرار گیرد. همچنین مشخص است که سریال مانگا اصلی Tokyo Revengers به تازگی در نوامبر 2022 به پایان رسید. فصل دوم پس از آن به پایان رسید. فصل قبلی که با 24 قسمت در سال 2021 در زمستان 2023 پخش شد. آخرین فصل به صورت جهانی فقط در Disney+ توزیع شده است. پس از آرک خونین هالووین در فصل اول، انیمه علمی-تخیلی با مضمون یانکی داستان جدیدی از تاکمیچی و دیگر اعضای گروه توکیو مانجی را در یک آرک جدید کریسمس نمایش می دهد.

فصل: زمستان 2023

 1. Rurouni Kenshin: Meiji Swordsman Romantic Story
  برخی از سری های کلاسیک به تازگی به عنوان یک نسخه جدید با کیفیت بالا احیا شده اند. شاهکار ماجراجویی معروف با تم سامورایی، Rurouni Kenshin: Meiji Swordsman Romantic Story (るろうに剣心 -明治剣客浪漫譚-) در سال 2023 باز می گردد. 94 قسمت در اولین سری انیمه از 199 تا 196 قسمت وجود دارد. رورونی کنشین ساخته لیدن فیلمز امسال. با هنرمند مانگا Nobuhiro Watsuki و تکنولوژی پیشرفته انیمیشن، به تازگی از قسمت اول مجموعه مانگا بازسازی شده است. از دست ندهید کنشین هیمورا در سری انیمیشن های 2023 چگونه است!

فصل: تابستان 2023

 1. قفل آبی
  Blue Lock (ブルーロック) یک سریال انیمه ورزشی داغ است که اولین فصل خود را از اکتبر ۲۰۲۲ آغاز کرد. این سریال از سری مانگای اصلی که از سال ۲۰۱۸ در مجله هفتگی شونن پخش شد اقتباس شده است. Blue Lock در طول گذشته در داخل و خارج از کشور بسیار محبوب بوده است. پاییز و این فصل زمستان این یک انیمه با تم فوتبال است که بر دانش‌آموزان دبیرستانی تمرکز دارد، اما یک عنصر بازی مرگ نیز دارد، با 300 بازیکن فوروارد از سراسر ژاپن که برای عضویت در تیم ملی فوتبال ژاپن با هم رقابت می‌کنند.

فصل: پاییز 2022 / زمستان 2023

 1. ازدحام تریگان
  Trigun Stampede نسخه جدیدی از مجموعه کلاسیک اکشن فانتزی Trigun است که در ابتدا با 26 قسمت در سال 1998 پخش شد. شخصیت اصلی، Vash the Stampede، همچنین ماجراهای همراهانش را دنبال می‌کند، از جمله روزنامه‌نگار جدید مریل استرایف و یک جنایتکار نیکلاس D. Wolfwood که در سرنوشت او گرفتار می‌شوند.

فصل: زمستان 2023

 1. Hell’s Paradise: Jigokuraku
  Hell’s Paradise: Jigokuraku (地獄楽) یک انیمه برجسته در صحنه انیمه 2023 است که در آوریل اکران شد. این انیمه فانتزی تاریک تاریخی بر اساس مانگای سریال Shonen Jump+ از سال 2018 تا 2021 ساخته شده است و طرفداران مشتاقانه منتظر اقتباس آن هستند. این داستان که توسط استودیوی محبوب Mappa ساخته شده است، در اواخر دوره ادو در ژاپن اتفاق می‌افتد و داستان گابیمارو، جنایتکاری محکوم شده را دنبال می‌کند که زمانی از او به عنوان بزرگترین نینجا می‌ترسیدند. او در جستجوی اکسیر جاودانگی به جزیره ای مرموز می رود. در انتظار او نبردهایی با افراد شرور است که هدف مشترکی دارند.

فصل: بهار 2023

 1. Gundam: The Witch From Mercury
  در ادامه هیاهوی سال گذشته، Gundam: The Witch From Mercury (機動戦士ガンダム 水星の魔女) مطمئناً انیمه ای است که در سال 2023 بر مکالمات غالب شد. این آخرین عنوان از سری قدیمی e Gundam یکی از آخرین خاطرات قدیمی e Gundam است. در قلب بسیاری از طرفداران انیمه. فصل 1 در اکتبر 2022 آغاز شد و فصل 2 مورد انتظار در آوریل 2023 آغاز شد. این انیمه با مجموع 24 قسمت به پایان رسید. داستان حول محور اولین قهرمان زن در تاریخ گاندام، سولتا مرکوری، و ماشین محبوبش، گاندام هوایی است. این انیمه نه تنها با نبردهای مکانیکی خود توجهات را به خود جلب می کند، بلکه به دلیل تمرکز بر درام انسانی نیز اثری قابل توجه است.

فصل: پاییز 2022 / بهار 2023

 1. Uma Musume Pretty Derby: Road to Top

Uma Musume Pretty Derby: Road to the Top (ウマ娘 プリティーダービー ROAD TO THE TOP) جدیدترین اخبار در سری Uma Musume Pretty Derby است. این جدیدترین اضافه شده به عنوان یک انیمیشن خالص اصلی شامل چهار قسمت ارائه شده است. سریال انیمه Uma Musume Pretty Derby در سال 2018 شروع شد. پس از فصل دوم در سال 2021، Uma Musume Pretty Derby: Road to the Top منتشر شد. با وجود اینکه فقط از چهار قسمت تشکیل شده است، خط داستانی متراکم است. مقدار محتوای بسته بندی شده در این قسمت ها معمولاً بیش از ده قسمت در سریال های معمولی را شامل می شود. دختران اسب معروف به “سه بزرگ” – ناریتا تاپ جاده، تی.ام. Opera O و Admire Vega – به شدت در نبردهای کلاسیک شدید رقابت می کنند، که هر کدام عزم غیرقابل انکاری برای رسیدن به اوج و احساساتی دارند که به سادگی نمی توانند از دست بدهند. علاوه بر این، انتشار فصل سوم آن در سال 2023 تایید شده است و آن را به یکی از مورد انتظارترین سریال های انیمیشنی برای تماشا تبدیل می کند.

فصل: بهار 2023

 1. Zom 100: Bucket List of the Dead
  سال 2023 بدون شک برای انیمه سال پرباری بوده است. انیمه برجسته این فصل تابستانی باید Zom 100: Bucket List of the Dead باشد (ゾン100〜ゾンビになるまでにしたい100のこと〜). بلافاصله پس از شروع پخش آن در ماه جولای، نه تنها در داخل بلکه در سطح بین المللی نیز مورد توجه قرار گرفت. برگرفته از مانگای هارو آسو که در سال 2018 شروع شد، اقتباس به انیمیشن توسط Bug Films انجام شد. این ژانر ترکیبی از کمدی تکه ای از زندگی با لمس زامبی ها است. داستان حول محور یک تاجر جوان فوق العاده پرکار می چرخد که از زندگی ناامید است. با این حال، با ظهور زامبی ها، زندگی او به شدت تغییر می کند. در حالی که موضوع زامبی ها در انواع مختلف رسانه ها محبوبیت جهانی دارد، کیفیت این انیمه چیز متفاوتی را ارائه می دهد. اگر هنوز آن را تماشا نکرده اید، به شدت تشویق می شوید که آن را امتحان کنید.

فصل: تابستان 2023

 1. Bleach: Thousand-Year Blood War
  بلیچ، انیمه اکشن ماجراجویی مشهور جهانی، همچنان در سال 2023 با فصل آخر خود، بلیچ: جنگ هزار ساله (BLEACH 千年血戦篇) توجه را به خود جلب می کند. بلیچ که در ابتدا بر اساس مانگای سریالی از سال 2001 تا 2016 ساخته شده بود، از سال 2004 تا 2012 انیمیشن بود. برای پایان دادن به انیمه ناتمام قبلی، پخش سریال جدید Bleach: Thousand-Year Blood War در سال 2022 آغاز شد. پس از 13 قسمت از قسمت اول پخش شد. قسمت دوم با 13 قسمت دیگر از جولای تا سپتامبر 2023 پخش شد. کیفیت انیمیشن Bleach: Thousand-Year Blood War هم طرفداران و هم کارشناسان را شگفت زده کرده است. با نزدیک شدن به فینال بزرگ این شاهکار حماسی طولانی مدت، این فرصت را از دست ندهید تا شاهد سرنوشت ایچیگو و دوستانش باشید.

فصل: تابستان 2023

 1. Horimiya: The Missing Pieces
  انیمه محبوب کمدی رمانتیک Horimiya که در سال 2021 مورد تحسین قرار گرفت، با قسمت های جدید در سال 2023 باز می گردد و با عنوان Horimiya: The Missing Pieces (ホリミヤ -piece-) از جولای پخش می شود. در اصل بر اساس مانگای منتشر شده از سال 2011 تا 2021، فصل اول با 13 قسمت به پایان رسید. CloverWorks که قسمت اول انیمیشن را بر عهده داشت، همچنان مسئولیت این قسمت را بر عهده دارد. در این فصل دوم، Horimiya: The Missing Pieces بر قسمت های اصلی مانگا تمرکز می کند که در فصل اول انیمه پوشش داده نشده بودند. این فصل با جذابیت هر شخصیت و زندگی روزمره پر از جوانی دانش آموزان دبیرستانی، مطمئناً ارزش توجه دارد.

فصل: تابستان 2023

 1. مشله
  در انیمه و مانگا مدرن، اکشن باحال و کمدی کلاسیک عناصر ضروری هستند و رسانه ای که به طرز ماهرانه ای این دو جنبه را در هم می آمیزد، مجله معروف مانگا Weekly Shonen Jump است. امسال، یکی دیگر از عناوین اکشن-کمدی محبوب Shonen Jump در قالب یک انیمیشن اقتباس شده است. نام آن Mashle (マッシュル-MASHLE-) است که از سال 2020 به صورت سریالی منتشر شده است. اقتباس انیمه به سرعت در بهار امسال عرضه شد. فصل اول شامل 12 قسمت است که فصل دوم آن برای ژانویه 2024 اعلام شده است. Mashle که در دنیایی از جادو می گذرد، قهرمانی را نشان می دهد که بزرگترین قدرتش قدرت فیزیکی اوست. این یک کار ضروری برای کسانی است که به دنبال همگام شدن با روندهای فعلی مانگا و انیمه هستند.

فصل: بهار 2023

 1. ازدواج مبارک من
  ازدواج مبارک من (わたしの幸せな結婚) به عنوان یکی از پر امتیازترین انیمه های تابستان 2023 ظاهر شد. نه تنها به پخش های تلویزیونی محدود نمی شود، بلکه در نتفلیکس در دسترس مخاطبان سراسر جهان قرار گرفته است. این انیمه از لایت نوول نوشته اکومی آگیتوگی اقتباس شده است. در حالی که بسیاری از بینندگان در ابتدا مجذوب شکوفه های گیلاس با تصویری زیبا در قسمت های اولیه می شوند، این سریال کاوشی به همان اندازه دقیق از روانشناسی انسان ارائه می دهد.

ادمین

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

مجله اینترنتی شهر دوستان با تکیه بر دانش محتوایی تیم خود سعی بر آن دارد تا بهترین مقالات سرگرم کننده را در اختیار خوانندگان قرار دهد.

آخرین پست ها

1400 © تمامی حقوق برای مجله اینترنتی شهر دوستان محفوظ می باشد و کپی برداری از محتوا با ذکر منبع بلامانع می باشد.