اولین تریلر فصل دوم سریال خاندان اژدها؛ شروع نبردهای خونین تارگرین‌ها

اولین تریلر فصل دوم House of the Dragon منتشر شد.

سریال پیش درآمد بازی تاج و تخت بالاخره تابستان آینده باز خواهد گشت و جنگی در وستروس بر سر تخت آهنین آغاز می شود.

در این کلیپ عواقب مرگ شاه ویسریس و عروج پادشاهی اگون دوم را دنبال می کنیم، همانطور که ملکه آلیسنت هایتاور اعلام می کند: “جنگ خواهد شد، بسیاری خواهند مرد و پیروز در نهایت بر تاج و تخت خواهد نشست.”

سپس رینیس به ما وعده «جنگ بین خویشاوندان» را می‌دهد، و «هیچ جنگی به خونین جنگ بین اژدهاها»، قبل از فیلم‌های جنگ و اژدهاهای فراوان.

کسب اطلاعات بیشتر: The Marvels رکورد ضعیف‌ترین افتتاحیه یک فیلم دنیای سینمایی مارول را شکست

این امر پس از انتشار اولین نگاه به قسمت‌های جدید پیش از تریلر در مجموعه‌ای از پوسترهای شخصیت‌های Rhaenyra Targaryen از D’Arcy و Hightower اثر Olivia Cooke منتشر شد.

فصل بعدی سریال تا حد زیادی تحت تأثیر اعتصابات اخیر هالیوود قرار نگرفت، زیرا بازیگران بریتانیایی بخشی از اتحادیه متفاوتی هستند و قرار است تابستان سال آینده به تاریخ اکران برسد.

فصل اول 10 قسمتی سریال سال گذشته با استقبال زیادی روبه‌رو شد، اگرچه فصل دوم کمی کوتاه‌تر و هشت قسمت خواهد بود.

«کلر کیلنر» کارگردان فیلم در ماه آگوست به هالیوود ریپورتر توضیح داد: «هشت قسمت فوق‌العاده وجود دارد که در هر قسمت اتفاقات بسیار زیادی می‌افتد، و گاهی اوقات برای کاهش آن‌ها به یک ساعت مشکل داریم».

تصمیم رایان [کاندال، مجری برنامه] این بود که یک افتتاحیه خوب و یک پایان خوب به آن بدهد، و آنها مملو از رویدادهای احساسی و بصری هیجان انگیز هستند.”

House of the Dragon در HBO در ایالات متحده و Sky Atlantic و NOW در بریتانیا پخش می شود. فصل 2 در تابستان 2024 منتشر خواهد شد. فصل های 1-8 بازی تاج و تخت به صورت DVD و Blu-ray در دسترس هستند.

ادمین

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

مجله اینترنتی شهر دوستان با تکیه بر دانش محتوایی تیم خود سعی بر آن دارد تا بهترین مقالات سرگرم کننده را در اختیار خوانندگان قرار دهد.

آخرین پست ها

1400 © تمامی حقوق برای مجله اینترنتی شهر دوستان محفوظ می باشد و کپی برداری از محتوا با ذکر منبع بلامانع می باشد.