5 تا از معروف ترین کارناوال در اروپا

سانتا کروز د تنریف، اسپانیا

کارناوال سانتا کروز د تنریف، در جزایر قناری، دومین جشن محبوب و شناخته شده بین المللی پس از برزیل است. ریتم، رنگ، تجمل و تماشای زیاد در طول پانزده روز خیابان های این شهر قناری را فرا گرفته است.

برای امسال 2020، این جشن از 19 فوریه تا 1 مارس برگزار می شود.

در تمام هفته، مردم تنریف با ریتم یک موسیقی متن لاتین پر جنب و جوش، با اجرای هنرمندان مشهوری مانند سلیا کروز که به فضای جشن می‌افزاید، مهمانی می‌کنند.

کسب اطلاعات بیشتر: 7 شهر بزرگ ترکیه در سال 2024

کلن، آلمان

کارناوال کلن یکی از بزرگترین، بهترین و قدیمی ترین کارناوال های اروپا است. همچنین توسط مردم محلی به عنوان “فصل پنجم سال” نامیده می شود. اگرچه به طور رسمی در 11 نوامبر در ساعت 11:11 آغاز می شود، رویدادهای اصلی کارناوال کلن، که “روزهای دیوانه” نامیده می شوند، تا پنجشنبه قبل از چهارشنبه خاکستر آغاز نمی شوند. در طول کارناوال یک هفته ای، بارها و میخانه ها زمان تعطیلی را نمی شناسند. علاوه بر این، با وجود سرمای شدید، مردم در این جشن 5 روزه (21 تا 25 فوریه) به آرامی در خیابان ها آبجو “کلش” می نوشند.

ونیز، ایتالیا

کارناوال ونیز 2020 از 8 فوریه تا 25 مارس برگزار می شود. ونیز در طول کارناوال متحول می شود و این رویدادی است که باید حتما ببینید. ده روز خیابان ها و کانال های ونیز را پر از ماسک ها، لباس ها و گردشگران خواهد کرد.

نیس، فرانسه

کارناوال معروف نیس یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی ریویرا فرانسه و یکی از مهم ترین کارناوال های جهان و فرانسه است. از 15 تا 29 فوریه 2020، بیایید و با ریتم این نسخه جدید کارناوال خوب برقصید! نوازندگان و رقصندگان در خیابان ها قدم خواهند زد. یک راهپیمایی خلاقانه متشکل از 2 رویداد مختلف: رژه کارناوال و رژه گل ها برگزار می شود.

فرصتی عالی برای کشف نیس و ریویرای فرانسه، با لذت بردن از یک زمان معتدل در مقایسه با بقیه فرانسه.

کادیز، اسپانیا

از 20 فوریه 2020 تا 1 مارس 2020، یکی از محبوب ترین و مشخص ترین کارناوال هایی که به عنوان علاقه مندی توریست بین المللی اعلام شده است، جشن می گیرد. خاستگاه کارناوال کادیز به قرن شانزدهم برمی گردد، زمانی که یکی از مهم ترین بنادر امپراتوری اسپانیا بود که به معنای ورود جریان بزرگی از تأثیرات از سراسر جهان بود. به طور خاص، ونیز روابط تجاری زیادی با کادیز، در میان بسیاری از سنت‌های دیگر داشت.

امروزه این سنت به عنوان یک آیین در نظر گرفته می شود و مردم کادیز با غذاهای خاص، مسابقات «چیریگوتا»، رژه و اسب سواری برای این رویداد آماده می شوند. بین برجسته‌ترین اعمال عبارتند از: پایان بزرگ، مسابقه رسمی گروه‌های کارناوال در تئاتر فالا، تاجگذاری الهه کارناوال یا کاوالکد Magna.

بازل، سوئیس

از 2 تا 5 مارس 2020. کارناوال بازل بزرگترین جشنواره محبوب در سوئیس است. با “Morgestraich” (دوشنبه بعد از چهارشنبه خاکستر) شروع می شود که ساعت برج سنت مارتین 4 سحر را لمس می کند و چراغ های شهر کاملاً خاموش می شوند. آن وقت است که نور چراغ قوه ها و جمعیت پر طنین طبل باسیلیکون و نوازندگان فلوت خلاء شب را پر می کنند.

در طول ۷۲ ساعت این کارناوال، خیابان‌ها، بارها و مغازه‌های مرکز شهر با آهنگ‌ها و شخصیت‌های مفرح محلی طنین‌انداز می‌شوند. دو موکب بزرگ با بیش از 10000 نفر نقابدار با پای پیاده یا شناور در خیابان ها قدم می زنند که با انتخاب موسیقی خوبی همراه است. توری که در طی آن آنها کوفته پرتاب می کنند و پرتقال توزیع می کنند، از جمله به عنوان آیات محبوب در گویش خاص خود.

ادمین

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

مجله اینترنتی شهر دوستان با تکیه بر دانش محتوایی تیم خود سعی بر آن دارد تا بهترین مقالات سرگرم کننده را در اختیار خوانندگان قرار دهد.

آخرین پست ها

1400 © تمامی حقوق برای مجله اینترنتی شهر دوستان محفوظ می باشد و کپی برداری از محتوا با ذکر منبع بلامانع می باشد.