انواع برس های آرایشی و کاربرد آنها

انواع برس های آرایشی و کاربرد آنها

برس های آرایشی ابزار اصلی مورد استفاده برای آرایش هستند. انواع مختلفی از برس ها در کاربردهای مختلف وجود دارد. این ابزار برس آرایش نام های مربوطه را دارند. در اینجا به طور عمده 10 نوع برس آرایشی مورد استفاده برای نواحی مختلف مانند صورت، چشم ها و نواحی لب را فهرست می کنیم تا به مبتدیان کمک کنیم که برس ها را بهتر بشناسند.

کسب اطلاعات بیشتر: 7 نکته برای کمک به انتخاب رژ لب مناسب

1 عدد برس پودری

اگر آرایش پایه خود را تمام کردید، باید کل آرایش را با یک لایه پودر شل ست کنید تا در طول روز دست نخورده باقی بماند و ظاهری بی عیب و نقص داشته باشید.

به این ترتیب می توانید یک برس پودری بسیار بزرگ و پف دار انتخاب کنید که حالت گنبدی داشته باشد تا بتواند پودر را به طور یکنواخت در تمام صورت پخش کند.

هنگامی که از برس پودر استفاده می کنید، می توانید به آرامی از محصولاتی مانند پودر شل استفاده کنید، زیرا برس به گونه ای طراحی شده است که محصول پودر را به طور یکنواخت روی صورت شما پخش می کند.

اگر می خواهید از یک برس پودر استفاده کنید، استفاده از آن این است که برس را در محصول پودری (هم پودر فشرده و هم پودر شل) فرو کنید، سپس به صورت دایره ای حرکت کنید و آنقدر جارو کنید تا تمام صورت خود را بپوشانید. برای اطمینان از کاربرد کافی، بهتر است از وسط صورت تا گونه، فک و پیشانی خود را به ترتیب تکمیل کنید.

2 برس فونداسیون

یک آرایش عالی باید بر پایه یک پایه یکنواخت باشد. ممکن است استفاده از فونداسیون مایع بدون برس عملی برای شما مشکل باشد. برس فونداسیون به طور خاص برای استفاده از پایه آرایش استفاده می شود.

انواع مختلفی از برس های فونداسیون در اشکال مختلف وجود دارد، مانند آنهایی که شبیه مسواک یا مسواک هستند یا رویه صاف دارند. این اشکال برای اعمال یک زیرسازی بی عیب و نقص به صورت شما مفید هستند.

یک برس فونداسیون خوب باید دارای موهای صاف و منعطف باشد که برای استفاده از فونداسیون راحت باشد. هنگام استفاده از این نوع برس ضروری است که فونداسیون را روی صورت خود بمالید تا از خطوط یا علائم واضح جلوگیری کنید.

هنگام استفاده از کرم پودر، ابتدا باید فونداسیون را روی تمام ناحیه صورت خود قرار دهید و سپس از برس استفاده کنید تا آن را روی کل صورت خود مخلوط کنید. شستن مرتب برس ها، به خصوص برس های زیرسازی، برای تمیز و سالم نگه داشتن پوست ضروری است.

3 برس کانسیلر

پس از اتمام مرحله زیرسازی، می‌توانید کانسیلرهایی را برای پوشاندن عیوب و روشن‌تر کردن قسمت‌های فرورفته روی صورت خود انتخاب کنید.

برای پوشاندن دقیق این قسمت ها می توانید از یک برس کانسیلر کوچک استفاده کنید. برس کانسیلر شبیه به نسخه کوچک برس فونداسیون است. شکل آن شبیه یک قلم مو است اما دارای قلم مو متراکم تری است.

وقتی از برس های کانسیلر استفاده می کنید، می توانید چنین دستوری را رعایت کنید. ابتدا می توانید مقدار کمی کانسیلر را روی ناحیه مورد نظر خود بمالید و سپس کمی آن را روی پوست خود بمالید تا کاملا با کرم پودرتان ترکیب شود. می توانید این دستور را برای پوشاندن عیوب مورد نظر از جمله علائم آکنه و حلقه های زیر چشم تکرار کنید.

4 برس استیپلینگ

الیاف یک برس استیپلینگ دو طول متفاوت دارند. بیشتر برس از الیاف ساخته شده است و با الیاف بلندتر به طور محکم نسبت به بقیه قسمت ها بسته بندی شده است. برس های استیپلینگ برای استفاده از انواع آرایش بسیار مناسب هستند. برنز، هایلایت و رژگونه را می توان همراه با این نوع برس اعمال کرد.

در همین حال، برس های استیپلینگ را می توان برای استفاده از پودرها، فونداسیون مایع یا محصولات رژگونه کرم نیز استفاده کرد. هنگامی که از آن استفاده می کنید، محصول را پشت دست خود قرار دهید و برس را به طور یکنواخت در محصول فرو کنید، سپس آن را کمی روی صورت خود قرار دهید.

5 برس فن

نام این ابزار آرایش از شکل آن است. شکل یک برس فن مانند یک فن است و عملکرد آن چندگانه است. به عنوان مثال، می توان از آن برای برس زدن ماسک کرم خود استفاده کرد. برس آن شل و متراکم است، بنابراین برای استفاده از محصولات پودری مناسب است.

این می تواند به این محصولات کمک کند تا رنگ ها به طور یکنواخت روی صورت شما بنشینند، از جمله برنزه، هایلایت، رژگونه و سایه چشم. این برس را می توان با برس های دیگر جایگزین کرد، بنابراین فرکانس استفاده از آن کم است. با این حال، اگر فقط می خواهید یک برس بخرید اما کاربردی است، می توانید این یکی را انتخاب کنید.

6 برس رژگونه

برس های رژگونه به طور خاص برای استفاده از رژگونه یا برخی از لوازم آرایشی برای رنگ دادن به صورت شما استفاده می شود. برس رژگونه شکلی شبیه به برس پودری دارد، در حالی که اولی به طور کلی خاکستری است، زیرا سطح پوشش آن کوچکتر از دومی است.

استفاده از برس های رژگونه می تواند به داشتن ظاهری طبیعی و کاهش میزان خطای رنگ دادن در زمانی که می خواهید از رژگونه استفاده کنید کمک کند. اگر هنگام استفاده از محصولات رژگونه از برس مناسب استفاده نکنید، ممکن است به راحتی آرایشی کاملاً بی‌نظیر و غیرطبیعی داشته باشید.

7 براش کانتور

برس کانتور تقریباً به اندازه یک برس رژگونه است، اما برس آن بسیار متراکم است و شکل آن زاویه دار است. این شکل زاویه دار به شما کمک می کند کانتور را به طور دقیق اعمال کنید. از این برس می توان نه تنها برای استفاده از محصولات کانتور پودری بلکه برای استفاده از محصولات کانتور کرم نیز استفاده کرد.

برای استفاده از برس کانتور می توانید کانتور را روی قسمت های فرورفته گونه های خود بمالید و سپس محصول را کمی داخل پوست بمالید و مراقب باشید که محصول را در موقعیت مناسب یا مناسب روی صورت خود بمالید وگرنه خیلی به نظر می رسد. عجیب. اگر می خواهید صورتتان خطوط طبیعی و زیبایی داشته باشد، می توانید از تکنیک این مرحله برای هر قسمت از صورتتان استفاده کنید.

8 برس سایه چشم
برس های سایه چشم شامل برس سایه چشم زاویه دار، برس سایه چشم و برس خط چشم و غیره است. این برس‌ها اندازه‌ها و شکل‌های مختلفی دارند، معمولاً در یک کیت برای کار با سایه چشم شما. اگر می خواهید آرایش سایه چشم خوبی بکشید، لازم است از این برس ها با هم استفاده کنید، زیرا تقسیم کار آنها مشخص است.

9 برس ابرو و چوب ریمل

این دو برس به اندازه انواع دیگر برس ها اهمیت ندارند، زیرا برخی از محصولات به آنها مجهز می شوند. متخصصان آرایش معمولاً به این ابزارها نیاز بیشتری دارند. آنها برای مبتدیان ضروری نیستند.

10 برس لب

برس های لب به شما کمک می کنند رژ لب را راحت تر بزنید و تاثیر بهتری داشته باشید. دو نوع برس لب وجود دارد، یکی کشیدن خط لب است که به آن برس خط لب می گویند. یکی دیگر این است که دقیقا رژ لب، براق و دیگر محصولات لب، به نام برس رژ لب است.

برس‌های خط لب، صاف با رویه‌ای مخروطی، به شما کمک می‌کنند ظاهر لب‌تان را بهتر به پایان برسانید. این می تواند خط لب های شما را به طور دقیق بکشد، رنگ های لب را صاف و یکدست کند و دهان شما را به شکل خوبی تغییر دهد. سپس استفاده از برس لب برای کشیدن رژ لب به رنگی که لب شما را یکنواخت تر و زیباتر می پوشاند کمک می کند.

مهمتر از همه، هنگام انتخاب برس، باید موقعیت ها و اهداف واقعی را در نظر بگیرید. علاوه بر این، آنچه باید متمایز شود این است که مواد برس برس برای تجربه کاربر متفاوت است.

در حال حاضر، مواد موی موجود در بازار به طور عمده به پشم حیوانات و الیاف مصنوعی تقسیم می شوند. اولی در تجربه کاربری با قیمت های بالا و هزینه های نگهداری خوب عمل می کند، مناسب برای متخصصان آرایش یا افرادی با بودجه کافی. مورد دوم برای مبتدیان مناسب تر است زیرا قیمت آن منصفانه است، شروع و نگهداری آن آسان است.

در سال‌های اخیر، برس‌های برس ساخته شده از الیاف مصنوعی، کیفیت بهتری با بهبود عملکرد هزینه دارند که توسط افراد بیشتری انتخاب می‌شود.

ادمین

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

مجله اینترنتی شهر دوستان با تکیه بر دانش محتوایی تیم خود سعی بر آن دارد تا بهترین مقالات سرگرم کننده را در اختیار خوانندگان قرار دهد.

آخرین پست ها

1400 © تمامی حقوق برای مجله اینترنتی شهر دوستان محفوظ می باشد و کپی برداری از محتوا با ذکر منبع بلامانع می باشد.