چرا مردم زیر دوش آواز می خوانند؟

چرا مردم زیر دوش آواز می خوانند؟

مردم اغلب زیر دوش آواز می خوانند زیرا این یک فعالیت کاهش دهنده استرس در یک فضای خصوصی و راحت است، جایی که آب گرم و تنهایی دوپامین ترشح می کند و خلق و خو و خلاقیت آنها را افزایش می دهد.

آواز خواندن می تواند خلق و خوی شما را با افزایش اکسیژن در خون از طریق تنفس عمیق، شبیه به مزایای مدیتیشن، بهبود بخشد، و این عمل به خودی خود حواس را از مشکلات روزانه منحرف می کند و استرس بیشتری را کاهش می دهد.

کسب اطلاعات بیشتر: خنده درمانی چیست؟

آکوستیک حمام کیفیت صدا را از طریق طنین و بیس افزوده افزایش می‌دهد و صدای بهتری را برای فرد ایجاد می‌کند که اعتماد به نفس را افزایش می‌دهد و آواز خواندن بیشتر را تشویق می‌کند.

اعتراف کنید. شما یک یا دو بار در زندگی خود یک Ferris Bueller کشیده اید در حالی که زیر دوش کف کرده اید و سر دوش را گرفته اید تا یکی دو آهنگ را از بین ببرید. فقط چیزی کاملاً رضایت بخش در مورد آواز خواندن زیر دوش وجود دارد. حتی افراد مشهور زیر دوش آواز می خوانند. بازیگر جک بلک دوست دارد کمربند Led Zeppelin را کنار بگذارد. وایکلف ژان بروس اسپرینگستین کوچکی را حفاری می کند. Colbie Caillat صدای خود را زیر دوش با امی واینهاوس کوچک گرم می کند [منبع: People].

همه در حمام یک ستاره راک هستند، چه صدایی مثل آرتا فرانکلین داشته باشید یا اگر یک ملودی یک دسته داشته باشد نمی توانید آن را حمل کنید.

آیا تا به حال به این پدیده فکر کرده اید؟ برخی از ما اگر کسی به ما پول بدهد، در جمع نمی‌خوانیم. با این حال ما بدون خجالت زیر دوش آواز خواهیم خواند. باور کنید یا نه، یک توضیح علمی پشت استایل های موسیقی صابونی ما وجود دارد.

ابتدا، بیایید ببینیم که چرا زیر دوش به اندازه کافی آرام هستیم که به آواز سر بزنیم. در مورد آن فکر کنید — زمانی که غمگین هستید آواز نمی خوانید (البته مگر اینکه آهنگ بلوز را بخوانید). برای بسیاری از افراد، زمان دوش گرفتن تنها زمانی است که در تمام طول روز تنها هستند. شما در یک محیط گرم، کوچک و امن هستید. شما به اندازه کافی راحت هستید که در هوادار باشید! استرس به معنای واقعی کلمه شما را از بین می برد. وقتی آرام می‌شوید، مغزتان دوپامین ترشح می‌کند که می‌تواند به شیره‌های خلاقانه‌تان جهشی بدهد.

آب گرم روی شما جاری است و اکنون شما آرام هستید و احساس خوبی دارید. به نظر می رسد که آواز خواندن احساس بهتری به شما می دهد. آواز خواندن، به دلیل تنفسی که به آن وارد می کنید، اکسیژن بیشتری وارد خون می کند. این به شما گردش خون بهتری می دهد که به نوبه خود بدن و خلق و خوی شما را بهبود می بخشد. و از آنجایی که باید کمی عمیق‌تر نفس بکشید تا آهنگی را بسازید، از همان مزیت‌های آرامش‌بخش و پاکسازی ذهن مانند مدیتیشن بهره‌مند می‌شوید. یکی دیگر از چیزهای شسته و رفته این است که وقتی در حال آواز خواندن هستید، واقعا نمی توانید به مشکلات خود فکر کنید – کاهش استرس بیشتر.

اما بهترین چیز در مورد آواز خواندن زیر دوش؟ آکوستیک! شما نمی توانید سیستم صوتی بهتر از حمام بخواهید. از آنجایی که کاشی های حمام صدا را جذب نمی کنند، صدای شما قبل از محو شدن در اتاق به جلو و عقب باز می گردد. و از آنجایی که دوش فضای کوچکی دارد، صدای شما را تقویت می کند و حتی کمی بیس اضافه می کند و صدای آواز شما را قوی تر می کند. جهش صدا همچنین به سبک آوازی شما جلوه‌ای ریورب می‌دهد که باعث می‌شود صدای شما طولانی‌تر در هوا بماند و تغییرات آواز شما را یکنواخت کند. به این به عنوان یک Auto-Tune بدوی فکر کنید — باعث می شود صدایی بهتر از آنچه که هستید داشته باشید، که باعث افزایش اعتماد به نفس می شود.

ما زیر دوش نمی خوانیم فقط به این دلیل که یک آهنگ در سرمان گیر کرده است. به نظر می رسد که ما این کار را به دلایل زیادی انجام می دهیم: کاهش استرس، شادی، آکوستیک عالی، یا شاید فقط به این دلیل که دوست داریم صدای خود را بشنویم. مهم نیست دلیلش چیست، ادامه دهید. برای شما خوب است. و اگر هرگز آن را امتحان نکرده اید، آهنگی را انتخاب کنید، سر دوش بگیرید و کنسرت خصوصی خود را برگزار کنید.

ادمین

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

مجله اینترنتی شهر دوستان با تکیه بر دانش محتوایی تیم خود سعی بر آن دارد تا بهترین مقالات سرگرم کننده را در اختیار خوانندگان قرار دهد.

آخرین پست ها

1400 © تمامی حقوق برای مجله اینترنتی شهر دوستان محفوظ می باشد و کپی برداری از محتوا با ذکر منبع بلامانع می باشد.