خانه اژدها چند فصل است؟

خانه اژدها چند فصل است؟ پاسخ ممکن است شما را شگفت زده کند

اولین نمایش پیش درآمد بینندگان را به دنیای Game of Thrones بازگرداند و همان نوع بی رحمی، برهنگی صریح و تصاویر فانتزی نفس گیر را ارائه داد که سریال اصلی آن در طول هشت فصل خود با آن شناخته شد. با این حال، فقط به این دلیل که House of the Dragon بسیاری از لذت‌های بازی تاج و تخت را ارائه می‌دهد، به این معنا نیست که سریال جدید همان مسیر قبلی خود را دنبال خواهد کرد.

کسب اطلاعات بیشتر: اولین تریلر فصل دوم House of the Dragon منتشر شد.

در واقع، تماشاگران House of the Dragon باید خودشان را برای این واقعیت آماده کنند که این سریال احتمالاً تا زمانی که سریال Game of Thrones روی آنتن می‌رود نخواهد ماند.

خلاصه ای کوتاهتر – قبل از نمایش آخر هفته گذشته، میگل ساپوچنیک و رایان کوندال، گردانندگان سریال House of the Dragon، فاش کردند که از قبل تقریباً برنامه ریزی کرده اند که سریال چقدر طول خواهد کشید. به طور خاص، هالیوود ریپورتر در ماه جولای فاش کرد که رقص اژدها، درگیری داخلی تارگرین که خانه اژدها به تصویر می‌کشد، در حال حاضر تنها حدود سه یا چهار فصل را شامل می‌شود.

خروجی در همان قطعه به این نکته اشاره می کند که ساپوچنیک و کوندال آماده هستند تا با اتخاذ رویکردی شبیه به گلچین برای سریال، خانه اژدها را پشت سر بگذارند. اساساً، این بدان معناست که فصل‌های بعد از رقص خانه اژدها می‌تواند بر دیگر لحظات نمادین تارگرین از تاریخ وستروسی، از جمله فتح اگون تمرکز کند.

از یک طرف، این باعث می‌شود که House of the Dragon به طور دوره‌ای بازیگران خود را جایگزین کند و در زمان به جلو یا عقب بپرد، که می‌تواند آن را به نمایشی خسته‌کننده تبدیل کند که می‌تواند برای تماشاگران خاص همراه باشد. از سوی دیگر، اتخاذ این رویکرد به خانه اژدها اجازه می‌دهد بیش از سه یا چهار فصل دوام بیاورد.

داستانی کوچکتر – با فرض اینکه خانه اژدها در نهایت به یک سریال شبه گلچین تبدیل نشود، چندان تعجب آور نیست که انتظار نمی رود داستان سریال جدید به اندازه بازی تاج و تخت پخش شود. انجام داد. در حالی که ممکن است بودجه آن به همان اندازه چشمگیر و سطح تماشایی آن به همان اندازه الهام بخش باشد، داستان House of the Dragon تقریباً به اندازه بازی تاج و تخت بزرگ یا فراگیر نیست.

در واقع، در حالی که هر دو سریال بر داستان‌هایی در مورد ادعاهای رقیب برای تاج و تخت آهنین تمرکز می‌کنند، دامنه House of the Dragon به طور قابل‌توجهی کمتر از Game of Thrones است. این عمدتا به این دلیل است که برخلاف درگیری‌های جاری در بازی تاج و تخت، رقص اژدها یک درگیری است که بیشتر بر یک خانواده متمرکز است: تارگرین‌ها.

به عبارت دیگر، رقص اژدها، که فقط حدود دو سال طول می‌کشد، به همان گستره قاره‌ای و جهانی که بازی تاج و تخت می‌بالید، نیاز ندارد. همه بازیگران اصلی درگیری عمدتاً در وستروس قرار دارند و بیشتر آنها تارگرین هستند. این بدان معناست که – در حالی که رقص اژدها هنوز یک درگیری حماسی و بلاک باستر است – به اندازه ای که برخی از بینندگان بازی تاج و تخت انتظار دارند، زمان زیادی برای نمایش روی صفحه صرف نمی شود.

تجزیه و تحلیل معکوس – نمایش خانه اژدها به خوبی انجام می شود و این سریال را به عنوان جانشین شایسته بازی تاج و تخت معرفی می کند. در واقع، جهان آنقدر خوب ساخته شده است که برخی از تماشاگران معمولی HBO ممکن است حتی باور کنند که به تازگی سریالی را شروع کرده اند که به اندازه بازی تاج و تخت ادامه خواهد داشت یا به همان اندازه گسترده خواهد بود.

این لزوماً در مورد House of the Dragon صدق نمی کند. حتی اگر در نهایت ساختاری چند فصلی و گلچینی را اتخاذ کند، چه خوب یا چه بد، باز هم تجربه داستان سرایی محدودتری نسبت به بازی تاج و تخت ارائه خواهد کرد، تجربه‌ای که در نهایت مبتنی بر داستان‌هایی است که کوتاه‌تر و کوچک‌تر از آن هستند. آنچه بینندگان ممکن است انتظار داشته باشند

ادمین

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

مجله اینترنتی شهر دوستان با تکیه بر دانش محتوایی تیم خود سعی بر آن دارد تا بهترین مقالات سرگرم کننده را در اختیار خوانندگان قرار دهد.

آخرین پست ها

1400 © تمامی حقوق برای مجله اینترنتی شهر دوستان محفوظ می باشد و کپی برداری از محتوا با ذکر منبع بلامانع می باشد.